Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naučte se ovládat siderické kyvadélko na odhad sport zápasu,akcii,sportky

5. 3. 2017

_vyr_971jak-pouzivat-kyvadlo---navod-a-tabulky-pro-zacatecniky.jpg

Důležité info pokud se chcete naučit ovládat kyvadélko
 
- Kyvadélko,virgule funguje a vám poskytne přesný výsledek jen tehdy pokud se váš mozek nachází v relaxační hladině ALFA nebo THETA . Na youtube je mnoho takových relaxačních nahrávek. Jen pravidelným relaxováním se naučíte dostávat do těchto hladin vědomi.
 
- Jestli využijetek kyvadélko nebo virguli,je to v podstatě jedno,jde o to co vám vice sedí,ja používal oboje ale na něco kyvadlo a na něco virguli. V jednom období jsem pracoval pro jednu skupinu hledači pokladu s detektorem kovu . Dostal sem souřadnice nebo mapu,tip na konkretní prostor a mim úkolem bylo vytipovat možné naleziště.
 
- Doporučuji aby jste si aktivně vyhledali na internetu články jak pracovat s kyvadélkem,a ostatně je o tom napsáno mnoho knih.
 
- Jedna věc je přečíst si o tom nějaký článek a druha a ta nejdůležitější je o tom aby jste se pravidelným cvičením naučili jak vás kyvadélko upozorňuje na ANO - NE . To ale dosáhnete jen pravidelným tréningem kde si můžete váš odhad zpětně ověřit,,duležite je aby jste s vše dopodrobna zapisovaly.
 
- POMŮCKA : Na papír sí nakreslete tabulku,půlkruh s čísly ,ANO - NE atd
 
- Když si o kyvadélku sami aktivně prostudujete ruzne materiály,časem si samy vytvořite svůj vlastni system a spusob ktery vam bude vyhovovat.
 
- PRO ZAJÍMAVOST : Asi by jste vypadali blbě kdyby jste přišli do sazkové kanceláře a vytáhly kyvadélko,proto sem se za lete praxe už ho nepoužívat, ale když jsem měl nějakou soukromou věšteckou akci pro lidi např v čajovně,tak sem vytahl virguli,a když viděli jak se to hejbe,no lidi pro důvěru potřebuji berličku,ale s nějakým fur dokazovaním se ja už otravovat nechci.
 
- Zásadně nepoživejte kyvadélko když nebudete psychicky,fyzicky,duševně emočně v pohodě !  Ani když budete něčeho psychicky plně unaveni,např s toho že mate rozladěny den s práce nebo otravné manželky,,to vše ovlivňuje vaše emoce a následně výsledek. Proto je duležite aby jste se v určitých chvilich takzvaně uzavřeli před světem,měli prostor a čas jen pro sebe a do vašeho intuitivního světa nikoho nevpouštěli.
 
- Kyvadélko muže byt i obyčejná nit,jako zaváži váš prsten,koralka,knoflík,,ale pamatujte na jedno,nikdo absolutně nikdo vam na to nesmí ani sáhnout !!!! A když prsten,tak jen váš...eliminujte jakkoliv cizi energie,,takže si nepoučujte prsten od vaši pritelkině a pdobně,,pokud si chcete koupit,,je to v podstatě jedno ale nelepši je křištal.

 

 
 

 

Kontakt

Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19005
Měsíc: 635
Den: 24