Jdi na obsah Jdi na menu
 


REZONANČNÍ NALADĚNI : Prace s energii ve vašem prostoru ( očista ) , programování konkretního prostoru pro úspěch.

2. 3. 2017

6b01f970d5_101951881_o2.jpg

Tento program je určen pro širokou nastavení našeho energetického těla, jakož i strukturování okolního prostoru.Určeny pro poslech prostřednictvím reproduktorů (i když je možné poslouchat i přes sluchátka) - s jeho pomocí můžete vytvořit strukturu pro váš obývací pokoj, jemně upravit svůj energetický tělo. To bude mít pozitivní vliv na celkový stav vašeho těla. 

Tento program, který můžete použít jako pozadí - není nutné se soustředit, můžete si dokonce nevěnují žádnou pozornost - to bude "pracovat" iv tomto případě. 

Zapněte stereo k vysoké nebo nízké hlasitosti, a všimněte si, jak rezonanční okolí. 


Doporučená poslech čas - kdykoliv, ale největší vliv na to dojde v dopoledních hodinách. V den tohoto programu můžete poslouchat neomezený počet krát. 

Program má také schopnost strukturovat vodu. Umístěte reproduktory na přední části sklenici čisté pitné vody a vypít po poslechu programu. 

 

JEŠTĚ ALE BUDETE POTŘEBOVAT TOHLE !

200x312_49yvwm.jpg

Dmitrij Veriščagin. Autor v této knize předává učení, které původně vzniklo v SSSR na podnět vysokých politických činitelů. Cílem bylo vypracovat systém, jenž by člověku umožnil získat dokonalou vládu nad svým životem, zdravím a úspěchem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 27059
Měsíc: 403
Den: 10